Jak nám můžete pomoci

Líbí se vám naše práce s obviněnými, odsouzenými či lidmi propuštěnými z vězení? Můžete se stát jedním z nás! Každý zájemce o dobrovolnickou službu je v našem spolku vítán. Ceníme si ochoty lidí zabývat se příběhy vězněných, vážíme si těch, kteří část svého času oddělí pro ty, kteří se mnohdy vlastní vinou dostali na okraj společnosti. Zájemcům nabízíme zázemí a podporu. Připravujeme například semináře a školení za účelem vzdělávání, pojištění dobrovolníků je samozřejmostí.

0
Věznic
0 +
Vězněných
0
Dobrovolníků VDP
0
Kaplanů

Každá pomoc má smysl

Podpořit činnost spolku je možné také zasláním finančního daru, a to buď na běžný, nebo na transparentní účet. Každému dárci vystavíme potvrzení o přijetí daru.

Běžný účet: 2000945601/2010

Transparentní účet: 2401791324/2010

S financemi, které získáváme od jednotlivců či z grantů, hospodaříme zodpovědně. Slouží jak k různorodé pomoci odsouzeným, tak jejich často strádajícím rodinám či lidem propuštěným z vězení při opětovném začleňování se do společnosti.

 

Pro každého z nás je snazší pomoci těm, kteří si svoji situaci sami nezavinili, lidem nemocným, opuštěným dětem apod., přesto existuje celkem početná skupina těch, kteří si svoji situaci ve většině případů zavinili a bez nás, dobrovolníků, se obejdou jen ztěžka. Aby tito lidé mohli začít znovu a lépe, potřebují vlídné slovo, laskavé zacházení a pomoci s dalším nasměrováním. Díky všem, kteří na ně pamatujete!

cover 3

Činnost spolku

cover 3

Pospenitencární péče „následná péče“

cover 3

Duchovní literatura a dopisován

cover 3

Sociální potřeby vězněných (telefonní kredit, dopisní potřeby)

Chci darovat finanční příspěvek

Po potvrzení registrace daru vám pošleme shrnutí vaší přihlášky a instrukce k platbě. Po dokončení platby Vám zašleme Potvrzení o daru.

Potřebujete další informace?

+420 224 024 435

vdp@vdpcr.eu

Zavolejte nám, rádi vám pomůžeme. PO – PÁ: 10:00 – 15:00

Členský příspěvek 800,- Kč viz. QR kod