Nová kniha M. Martinka

snimek-obrazovky-2021-03-19-v91318-1

Selesiánský kněz a do nedávna teplický vězeňský kaplan Michael Martinek napsal knihu, která dlouho na trhu chyběla. Jmenuje se Duchovní služba ve vězení, a jak už název napovídá, vypráví bohaté zkušenosti v dobrovolnické a kaplanské službě.
 
Kniha vyšla jednak díky píli a odbornosti autora, jednak díky dlouholeté spolupráci Vězeňské duchovenské péče a České biblické společnosti. Je určena jak odborným zaměstnancům věznic či studentům zajímajícím se o problematiku odsouzených, tak i lidem, kteří mají blízkého člověka ve výkonu trestu, či dalším zájemcům z řad široké veřejnosti.
 
Česká biblická společnost v čele se svým ředitelem Pavel Novák za pomoci hlavního designera ČBS Pavla Nápravníka dotvořila tuto velice zajímavou publikaci přitažlivým formátem a grafickou úpravou. Knihu si lze zakoupit přes objednávkový portál tohoto křesťanského nakladatelství.
 
Předobjednání si zajistila i Vězeňská služba ČR, která chce knihu zprostředkovat všem ředitelům věznic, vedoucím výkonu trestu a vazby a také kaplanům. O knihu má zájem Česká biskupská konference a Ekumenická rada církví.

Připojte se k nám

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis malesuada ligula eget tellus luctus pulvinar. Aenean pretium nisi nec enim cursus lobortis.